Webform User Registration (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User
vi: Người dùng

en: Roles
vi: Vai trò

en: Role
vi: Vai trò

en: About
vi: Giới thiệu

en: User registration settings
vi: Cài đặt đăng ký người dùng
