Webform User Registration (8.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Roles
eu: Zereginak

en: Role
eu: Rol

en: About
eu: (r)i buruz

en: User registration settings
eu: Erabiltzaileen harpidetzarako ezarpenak
