Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: About
cs: Popis

en: User registration settings
cs: Nastavení registrace uživatelů

en: Require email verification when a visitor creates an account.
cs: Vyžadovat ověření e-mailu při vytvoření uživatelského účtu.
