Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: User
uk: Користувач

en: Roles
uk: Ролі

en: Role
uk: Роль

en: User Creation
uk: Створення Користувача

en: Webform
uk: Вебформа

en: User Registration
uk: Реєстрація користувача

en: About
uk: Про модуль

en: User registration settings
uk: Налаштування реєстрації користувача

en: Require email verification when a visitor creates an account.
uk: Вимагати під час створення облікового запису відвідувачем перевірки email.

en: Element key
uk: Ключ надсилання

en: Webform User Registration
uk: Вебформа: Реєстрація користувача
