Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User
et: Kasutaja

en: Roles
et: Rollid

en: Role
et: Roll

en: Webform
et: Veebivorm

en: About
et: Programmist

en: User registration settings
et: Kasutaja registreerimise seaded
