Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User
gl: Usuario/a

en: Role
gl: Rol

en: Webform
gl: Formulario web

en: About
gl: Información

en: User registration settings
gl: Configuración da alta de usuarios
