Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: User
no: Bruker

en: Roles
no: Roller

en: Role
no: Rolle

en: About
no: Om

en: User registration settings
no: Innstillinger for brukerregistrering

en: Require email verification when a visitor creates an account.
no: Krev e-postbekreftelse når en besøkende oppretter en konto.
