Webform User Registration (8.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: User
tr: Kullanıcı

en: Roles
tr: Roller

en: Role
tr: Rol

en: About
tr: Hakkında

en: User registration settings
tr: Kullanıcı kayıt ayarları
