Webform Views Integration (8.x-5.0-alpha6) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Closed
pt: Encerrada

en: Open
pt: Abrir

en: Format
pt: Formato

en: All
pt: Todos

en: Webform
pt: Formulário

en: Webform submissions
pt: Submissões Webform

en: Scheduled
pt: Agendada

en: Webform submission
pt: Envio de formulário

en: - Any -
pt: - Qualquer -
