Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Closed
os: Æхгæд

en: Action
os: Архайд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Default
os: Æнæивд

en: Open
os: Конд у

en: Format
os: Формат
