Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Closed
pl: Zamknięte

en: Action
pl: Akcja

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Open
pl: Otwarte

en: All
pl: Wszystko

en: email
pl: e-mail

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Webform
pl: Formularz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: number
pl: liczba

en: Webform submissions
pl: Nadesłane formularze

en: textarea
pl: obszar tekstowy

en: Scheduled
pl: Zaplanowany

en: Webform submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: - Any -
pl: -Wszystkie-

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: checkboxes
pl: pole wyboru

en: checkbox
pl: pole wyboru

en: Asc
pl: Rosnąco
