Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Closed
ru: Закрыто

en: Action
ru: Действие

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Open
ru: Открыть

en: Format
ru: Формат

en: All
ru: Все

en: Delta
ru: Дельта

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: number
ru: число

en: Webform submissions
ru: Отправленные формы

en: Scheduled
ru: Запланировано

en: Webform submission
ru: Отправление веб-форм

en: - Any -
ru: - Любой -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: checkboxes
ru: флажки

en: checkbox
ru: флажок

en: Asc
ru: По возрастанию
