Webform Views Integration (8.x-5.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Closed
sl: Zaprto

en: Action
sl: Akcija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Default
sl: Privzeto

en: Open
sl: Odprto

en: Format
sl: Oblika

en: All
sl: Vsi

en: email
sl: e-naslov

en: - Any -
sl: - Vse -

en: checkboxes
sl: izbirna polja

en: checkbox
sl: izbirno polje
