Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Closed
ne: बन्द गरिएको

en: Action
ne: कारवाही

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Open
ne: खोल्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: checkboxes
ne: चेकबक्सहरू

en: checkbox
ne: चेकबक्स
