Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Action
ps: چار

en: Default
ps: تلواله

en: Format
ps: بڼه

en: All
ps: ټول

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Any -
ps: -هر-

en: - All -
ps: - ټول -
