Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to pt translation catalogue (22 entries)

en: Closed
pt: Fechado

en: Action
pt: Ação

en: Reset
pt: Redefinir

en: Default
pt: Padrão

en: Open
pt: Aberto

en: Format
pt: Formato

en: All
pt: Tudo

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: number
pt: número

en: Webform submissions
pt: Submissões do webform

en: textarea
pt: Área de texto

en: Scheduled
pt: Agendado

en: Webform submission
pt: Envio do webform

en: - Any -
pt: - Qualquer -

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: checkboxes
pt: checkbox

en: checkbox
pt: caixa de seleção

en: Asc
pt: Ascendente
