Webform Views Integration (8.x-5.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Closed
sv: Stängd

en: Action
sv: Åtgärd

en: Reset
sv: Återställ

en: Default
sv: Förvald

en: Open
sv: Öppen

en: All
sv: Alla

en: email
sv: e-post

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Webform
sv: Webbformulär

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: textarea
sv: textområde

en: Scheduled
sv: Schemalagd

en: Webform submission
sv: Inlägg i Webform

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: checkboxes
sv: kryssrutor

en: checkbox
sv: kryssruta

en: Asc
sv: Stigande
