Webform Views Integration (8.x-5.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Closed
mn: Хаалттай

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Format
mn: Бүтэц

en: All
mn: Бүгд
