Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Closed
bg: Закрито

en: Action
bg: Действие

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Open
bg: Отвори

en: Format
bg: Формат

en: All
bg: Всички

en: email
bg: Ел. поща

en: Apply
bg: Търси

en: checkboxes
bg: с отметки

en: checkbox
bg: отметка
