Webform Views Integration (8.x-5.4) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Closed
hy: Փակված

en: Action
hy: Գործողություն

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Open
hy: Բաց

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
