Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to da translation catalogue (23 entries)

en: Closed
da: Lukket

en: Action
da: Handling

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Open
da: Åben

en: All
da: Alle

en: email
da: e-mail

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Webform
da: Webformular

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: number
da: tal

en: Webform submissions
da: Indsendte webforms

en: textarea
da: tekstområde

en: Scheduled
da: Planlagt

en: Webform submission
da: Indsendelse af webformular

en: - Any -
da: - Enhver -

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: checkboxes
da: afkrydsningsfelter

en: checkbox
da: afkrydsningsfelt

en: Asc
da: Stigende
