Webform Views Integration (8.x-5.6) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Closed
eo: Fermita

en: Action
eo: Ago

en: Reset
eo: Restarigu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Open
eo: Malfermu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: checkboxes
eo: markobutonoj

en: checkbox
eo: markobutono

en: Asc
eo: kreske
