Webform Views Integration (8.x-5.6) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Closed
ms: Ditutup

en: Action
ms: Tindakan

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Open
ms: Buka

en: All
ms: Semua

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: checkboxes
ms: kotak semak

en: checkbox
ms: kotak semak

en: Asc
ms: Menaik
