Webform Views Integration (8.x-5.6) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Closed
fa: بسته شده

en: Action
fa: عملکرد

en: Reset
fa: اعاده

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Open
fa: باز

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: All
fa: همه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
