Webform Views Integration (8.x-5.6) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Closed
uk: Закрито

en: Action
uk: Дія

en: Reset
uk: Скинути

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: Format
uk: Формат

en: All
uk: Все

en: Delta
uk: Дельта

en: email
uk: електронна пошта

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Webform
uk: Вебформа

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: number
uk: цифра

en: Webform submissions
uk: Надсилання з вебформи

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Webform submission
uk: Надсилання веб-форми

en: - Any -
uk: - Будь-який -

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: checkboxes
uk: прапорці

en: checkbox
uk: прапорець

en: Asc
uk: Зрост

en: Check access
uk: Перевірка доступу

en: Webform status
uk: Стан веб-форми
