Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Closed
hr: Zatvoreno

en: Action
hr: Akcija

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Open
hr: Otvoreno

en: Format
hr: Oblik

en: All
hr: Svi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: number
hr: broj

en: checkboxes
hr: kućice odabira

en: checkbox
hr: kućica odabira

en: Asc
hr: Uzlazno
