Webform Views Integration (8.x-5.5) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Closed
km: បាន​បិទ

en: Action
km: អំពើ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Open
km: បើក

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: All
km: ទាំងអស់

en: checkboxes
km: ប្រអប់​ធីក

en: checkbox
km: ប្រអប់​ធីក
