Webform Views Extras (2.0.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Label
da: Etiket

en: Options
da: Valg

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Submissions
da: Indsendelser

en: Webform
da: Webformular

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om
