Webform Views Extras (2.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Label
my: အညွန်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Submissions
my: တင်သွင်းခြင်း

en: About
my: အကြောင်း
