Webform Views Extras (2.0.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Options
gl: Opcións

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Submissions
gl: Envíos

en: Webform
gl: Formulario web

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
