Webform widget handler (1.0.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Your message has been sent.
el: Το μήνυμά σας στάλθηκε.

en: Webforms
el: Webform
