Webform widget handler (1.0.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
hi: ईमेल अधिसूचना

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Your message has been sent.
hi: आपका संदेश भेज दिया गया
