Webform widget handler (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Email notification
sv: E-postmeddelande

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Default
sv: Förvald

en: Your message has been sent.
sv: Ditt meddelande har skickats.

en: Email confirmation
sv: E-postbekräftelse

en: Webforms
sv: Webbformulär

en: Webform
sv: Webbformulär
