Webform widget handler (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Email notification
vi: Email cảnh báo

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Default
vi: Mặc định

en: Your message has been sent.
vi: Thông điệp của bạn đã được gửi đi.

en: Webforms
vi: Biểu mẫu web
