Webform widget handler (1.0.0) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
af: E-poskennisgewing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Default
af: Verstek

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.
