Webform widget handler (1.0.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Email notification
be: Паведамленне праз э-пошту

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Default
be: Прадвызначана

en: Your message has been sent.
be: Вашае паведамленне дасланае.

en: Webform
be: Анкета
