Webform widget handler (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Your message has been sent.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན་བཏང་ཟིན།

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག
