Webform widget handler (1.0.0) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Email notification
ca: Notificació per correu electrònic

en: Yes
ca: Sí

en: Default
ca: Per defecte

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: Email confirmation
ca: Confirmació per correu electrònic

en: Webform
ca: Formulari web
