Webform widget handler (1.0.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Email notification
cs: Připomenutí e-mailem

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Default
cs: Výchozí

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Webforms
cs: Webové formuláře
