Webform widget handler (1.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Default
cy: Diofyn

en: Your message has been sent.
cy: Mae'ch neges wedi ei yrru.

en: Webforms
cy: Ffurfiau Gwe

en: Webform
cy: Ffurf gwe
