Webform widget handler (1.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Email notification
da: E-mail-notifikation

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Default
da: Standard

en: Your message has been sent.
da: Din besked er blevet sendt.

en: Email confirmation
da: E-mail-bekræftelse

en: Webforms
da: Webformularer

en: Webform
da: Webformular
