Webform widget handler (1.0.0) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: Email notification
de: E-Mail-Benachrichtigung

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Default
de: Standard

en: Your message has been sent.
de: Ihre Nachricht wurde gesendet.

en: Email confirmation
de: Bestätigung via E-Mail

en: Webforms
de: Webformulare

en: Webform
de: Webformular

en: Variant
de: Variante

en: <front>
de: &lt;front&gt;

en: Default submission data
de: Standard-Eingabedaten

en: Webform example
de: Webformular-Beispiel
