Webform widget handler (1.0.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Email notification
es: Aviso por correo electrónico

en: Yes
es: Sí

en: Default
es: Por defecto

en: Your message has been sent.
es: Su mensaje ha sido enviado.

en: Email confirmation
es: Confirmación por correo electrónico

en: Variant
es: Variante
