Webform widget handler (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Default
et: Vaikimisi

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: Webforms
et: Veebivormid

en: Webform
et: Veebivorm
