Webform widget handler (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.
