Webform widget handler (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Email notification
fa: اطلاع رسانی از طریق پست الکترونیکی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Your message has been sent.
fa: پیام شما ارسال شد.

en: Webforms
fa: وب فرم ها

en: Webform
fa: فرم ساز
