Webform widget handler (1.0.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Email notification
fi: Sähköposti-ilmoitus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Default
fi: Oletus

en: Your message has been sent.
fi: Viestisi on lähetetty.

en: Webforms
fi: Verkkolomakkeet

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Variant
fi: Muunnos

en: Default submission data
fi: Lomakevastauksen oletustiedot
