Webform widget handler (1.0.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Email notification
fr: Notification par courriel

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Default
fr: Par défaut

en: Your message has been sent.
fr: Votre message a été envoyé.

en: Email confirmation
fr: Courriel de confirmation

en: Variant
fr: Variante

en: Default submission data
fr: Données de soumission par défaut

en: Webform example
fr: Exemple de Webform
