Webform widget handler (1.0.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Default
gl: Predeterminado

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Webform
gl: Formulario web
