Webform widget handler (1.0.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Email notification
he: הודעת דוא"ל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Your message has been sent.
he: ההודעה שלך נשלחה.

en: Webform
he: טופס - Webform
